Aktuality

Podívejte se na přehled aktuálně připravovaných akcí v našem restaurantu La Bouchée. Nepřijíždí k vám ve stejném termínu třeba vzácná návštěva, kterou byste rádi pohostili labužnickým večerem ve stylovém restaurantu? Nebo si přijďte jen tak odpočinout od shonu všedního dne a zažít pěkný večer s partnerem.

Aktuální akce

Znovuotevření restaurace a zářijové akce v La Bouchée

Znovuotevření restaurace a zářijové akce v La Bouchée

31. 8. — 30. 9. 2016

12. 9. RESTAURACE OPĚT V PROVOZU
La Bouchée restaurant je zpět!

22. 9. SUMMER CLOSING GRIL PARTY 16–22 h
Zveme vás na grilovačku v Otevřené zahradě na Údolní 33. Rozloučíme se s létem a naší letní stage „La Bouchée Gril“ za restaurací.
• vstup ZDARMA
• živá hudba Samba trio
• zábava a škola steaků s Mikrofarmou
• špičky pro bílé-rosé-červené víno po skleničce: Sonberk (dostanete unikátní možnost ochutnat a srovnat sonberské ryzlinky od ročníku 2008 až po r. 2014), Víno J. Stávek (nejen vyhlášená Rosé Nad Zahrady a Bočky) a Stapleton & Springer (dle našeho názoru nejlepší pinoty z Moravy)
• speciální GRIL MENU: burgery, steaky, quiche, ale třeba i torchon z Foie gras aj.

30. 9. RESTAURANT REOPENING PARTY od 19 h
Přijďte si s námi připít na zahájení 10. sezony provozu restaurace. Rozehrajeme souboj moravských a světových vín – má Morava šanci se vyrovnat světovým ryzlinkům, sauvignonům a pinotům? Navíc připravujeme speciální kategorii „Výběr z hroznů“, kde otevřeme unikáty z r. 2008. Těší se na vás sommeliéři Dáša Fialová a Petr Hanuš. A čekají vás samozřejmě i dobroty naší kuchyně připravené týmem šéfkuchaře Jiřího Crhy.
Rautové menu & degustace vína 490 Kč/os.
Rezervujte místa včas!

Aktuality

Přijmeme do týmu číšníka

Přijmeme do týmu číšníka

11. 9. 2016

Rosteme… a tak přijmeme do obsluhy číšníka nebo servírku.

La Bouchée Gril v Otevřené zahradě zahájil provoz!

La Bouchée Gril v Otevřené zahradě zahájil provoz!

31. 5. 2016

Ve středu 1. 6. zahajujeme provoz naší letní scény „La Bouchée GRIL V OTEVŘENÉ ZAHRADĚ“. Na krásné terase pod rozkvetlým špilberským kopcem, přímo za restaurací, na vás čekají – za pohodové ceny – dobroty z grilu, burgery, sendviče, saláty, domácí dezerty, zmrzliny a limonády, italské espresso, orosená sklenka vína, točený bernard,… A v poledne obědové menu. Svěží vánek, suroviny z místních zdrojů – často v bio kvalitě a kulinářské nadšení našeho šéfkuchaře dokáží rozpustit pracovní stres opravdu spolehlivě! :) P.S. Myslíme i na děti, v Otevřené zahradě se skvěle zabaví a my se postaráme o jejich spokojená bříška.

Takže od zítřka v zahradě na Údolní 33 na viděnou :) Sledujte:
www.labouchee.cz
www.facebook.com/la­bouchee
‪#‎labouchee_gril‬

Získali jsme Certifikát výjimečnosti TripAdvisor

Získali jsme Certifikát výjimečnosti TripAdvisor

25. 5. 2016

Právě nám přišla z TripAdvisoru tahle zpráva: „S velkou radostí Vám oznamujeme, že zařízení La Bouchee získalo ocenění Certifikát výjimečnosti za rok 2016, a to na základě konzistentně skvělých recenzí, které jste získali na TripAdvisoru.
Přátelé, je to naše společná práce a obrovský dík patří hlavně vám, našim hostům. DĚKUJEME!!!