Fotogalerie

V tematických galeriích si prohlédněte profesionální fotografie z restaurantu La Bouchée – interiér restaurace, práci našich kuchařů či momentky z vybraných akcí a degustačních večerů.

Restaurant La Bouchée

Fotky z restaurantu.

Festival ústřic

Fotogalerie z akce Festival ústřic v La Bouchée.

Víno měsíce

Fotografie z akce Víno měsíce srpna 7. 8. 2009

Soirée de Sabrage

Fotografie z akce Soirée de Sabrage 20.10.2009, na které své umění sekání sektů předvedl letošní Mistr České republiky v této disciplíně, Ing. Kamil Prokeš

Rauty připravené naší restaurací

Fotografie z vyhlášení výsledků celonárodní ankety Strom roku 2009 v brněnském divadle Reduta a ze slavnostní premiéry filmu 2Bobule ve Velkém Špalíčku.

Canapé

Fotogalerie z netradiční kulturně-labužnické akce, první vernisáže ze série Canapé. Vystavené dílo uvedl osobně jeho autor Václav Kočí.

Víno roku 2009

Fotografie z vyhlášení nejlepšího vína, které se v restauraci La Bouchée nabízelo v rámci akce Víno měsíce během roku 2009.

Slavnostní představení nového salonku

Fotografie ze slavnostního otevření nové části restaurace, které proběhlo ve čtvrtek 20. 5. 2010 od 19 h za doprovodu degustačního menu z nového sezonního jídelního lístku.

Degustace Domaine de Nidolères

Fotogalerie z degustace 5.11.2010, na které naši hosté ochutnali mj. víno La Raphaelle 2006 z Domaine de Nidolères, zařazené mezi 100 nej vín světa. Uvedl jej osobně majitel vinařství Pierre Escudié se svojí ženou Martine.

Večeře s Paulem Dussourtem a jeho víny

Paul Dussourt – majitel proslulého alsaského vinařství, jehož tradice sahá až do 17. století, představil 11.3.2011 v La Bouchée kraj Alsace, svoji produkci, kterou dodává do předních „Michelinských“ restaurací, a s ní typickou regionální gastronomii.

Večer s velkými italskými víny

Fotografie z večeře 21.9.2011 snoubené s víny od nejlepších vinařů Itálie včetně degustační lahůdky - vína Brunello di Montalcino z roku 1979. Večerem provázel sommelier Petr Hanuš.

Valentýnské menu na fotkách MF DNES

V historicky prvním čísle nového magazínu City Brno MF DNES byly uveřejněny fotografie našeho Valentýnského menu.

Maurerův Grand restaurant festival - menu La Bouchée

La Bouchée stejně jako další top restaurace, které získaly vysoké hodnocení v publikaci Maurerův Výběr GRAND RESTAURANT, každoročně nabízí do 28.2. návštěvníkům delikatesy své kuchyně za zvýhodněné festivalové ceny.

La Bouchée na Slavnostech chřestu v Ivančicích

Každý rok v květnu se koná největší chřestová akce v ČR – chřestový festival v Ivančicích. A La Bouchée na něm nemohlo chybět.

Menu La Bouchée - gastronomický festival Jídlo z blízka

Už tři roky, vždy v červenci, u nás můžete ochutnat jižní Moravu v rámci jedné z největších gurmánských událostí roku v Brně - festivalu Jídlo z blízka.

Kulinářská hvězda pražské gastronomie, Jan Punčochář, v La Bouchée

Naše restaurace se spojila 8.7.2013 se šéfkuchařem jednoho z nejlepších českých restaurantů - Le Terroir (s oceněním Michelin Bib gourmand), který spolu s kuchaři La Bouchée připravil čtyřchodovou večeři z místních farmářských surovin.

Co chutná mladým?

Náš nový cyklus neformálních vinných degustací, které mají za cíl podívat se na víno očima mladé generace a ukázat její preference - pod patronátem známého sommeliera Libora Nazarčuka.

Degustační večer s trojnásobným Vinařem roku Josefem Valihrachem

Degustace a večeře 27.11.2013 s osobní účastí pana Valihracha, který je mj. jedním z nejúspěšnějších tuzemských vinařů na zahraničních soutěžích a také spoluzakladatelem Vinařské asociace ČR.

Jak se fotí festivalové menu pro MF DNES

K článku o festivalu Víno z blízka přijela MF DNES nafotit naši hrušku pošírovanou v Tramínu. "A kterou fotografii nakonec v redakci vybrali?":http://www.labouchee.cz/cs/media-o-nas/313-menu-la-bouchee-k-vinu-z-blizka-v-mf-dnes

La Bouchée na Prague Food Festivalu 2014

Bylo nám velkou ctí i potěšením, že jsme byli osloveni Pavlem Maurerem, abychom na 8. ročníku Prague Food Festivalu reprezentovali brněnskou a moravskou gastronomii v sekci Hvězdy z regionů.

La Bouchée na Slavnostech moře

V sobotu 31. 5. 2014 jsme grilovali s OCEAN48 na Slavnostech moře.

Doteky umění v La Bouchée

V La Bouchée se počátkem dubna odehrálo další z řady setkání příznivců moderního umění. Tentokrát byl hostem malíř, architekt a designér Petr Kvíčala, průvodkyní večerem se stala již tradičně kurátorka a spisovatelka Kateřina Tučková.

Večeře s Davidem Buzzinelli, majitelem vinařství Carlo di Pradis

16. 4. 2015 u nás proběhl příjemný večer ve společnosti majitele vinařství a jeho produkce z oblastí Isonzo a Collio, kde vznikají jedna z nejlepších bílých vín Itálie.

La Bouchée na Špilberk Food Festivalu 2015

Na začátku června se na nádvořích a terasách hradu Špilberk uskuteční již čtvrtý ročník Špilberk Food Festivalu, první s účastí La Bouchée.

Gourmet Startup - labužníkem krok za krokem, Vol.2

V pondělí 19. října jsme v rámci našeho nového cyklu Gourmet Startup (neformálního úvodu do vyšší gastronomie) servírovali tříchodové menu z vychytávek našeho kuchaře, Tomáše Váni. S osobním komentářem, pohodovou atmosférou a dobrým vínem.