Naše služby

Překvapte své známé výběrem nového originálního prostoru pro chystanou akci – příbuzní, přátelé a kolegové vás za tento tip budou chválit určitě ještě další měsíc. Ať již půjde o svatební hostinu, promoci, oslavu narozenin nebo firemní večírek, školení či tiskovou konferenci.

Máte zájem uspořádat v La Bouchée svou akci? Prohlédněte si naše prostory a napište na info@labouchee.cz či zavolejte na tel.: 542 212 560, rádi s vámi domluvíme rezervaci přesného termínu i další podrobnosti.

Gurmánský zážitek můžete také věnovat prostřednictvím dárkových poukazů do La Bouchée nebo přenést na vámi zvolené místo díky našim cateringovým službám.

Rodinné akce

Na důležitý den vašeho života budou hosté vzpomínat se slastným gurmánským povzdechem. Pokud se rozhodnete uspořádat svatební hostinu v restaurantu La Bouchée, slibujeme vám nezapomenutelnou svatební tabuli – přesně podle vašich požadavků a možností.

V prostorách restaurace vám ochotně připravíme také promoci, oslavu narození potomka, důležitých výročí a událostí.

Oslavy s přáteli

(Nejen) kulaté narozeninové číslovky na dortech si zaslouží výjimečnou pozornost. Pro jakoukoli vaši oslavu v kruhu přátel, na kterých vám záleží, si zvolte útulné prostředí našeho podniku – a budete hýčkáni jak obsluhou, tak našimi kuchaři.

Firemní akce

Starosti se zamlouváním prostor pro firemní večírky, školení nebo tiskové konference se dozajista změní v triumf, když své kolegy oslníte prostředím našeho stylového restaurantu se vzornou obsluhou a vynikající kuchyní. Uspořádáme pro vás raut v restauraci i mimo ni, sestavíme vám speciální menu o několika chodech nebo malé občerstvení ke kávě – vždy s respektem k vašemu rozpočtu.

Na požádání zajistíme veškerý servis pro vámi požadovanou akci (k dispozici máme salonek s dataprojektorem a plátnem).

Catering

Také mimo prostory La Bouchée pro vás rádi vykouzlíme stylovou atmosféru a přeneseme na vámi zvolené místo umění našich kuchařů. Včetně vín, která si zamilujete nebo degustace prémiových destilátů vedené naším barmanem.

Pomůžeme vám s oslavou narozenin stejně jako s firemní akcí.

Dárkové poukazy

Uvažujete o originálním daru? Věnujte svým blízkým, přátelům, zaměstnancům nebo obchodním partnerům skutečný gastronomický zážitek!

V naší restauraci můžete zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 200 Kč, 500 Kč a 1000 Kč.