Restaurant La Bouchée

Francouzské slovo La Bouchée [labušé] znamená sousto či soustíčko a dalo základ českému výrazu labužník. A jako labužníci si budete určitě připadat i v naší restauraci.

Naši kuchaři, inspirováni francouzskou domácí kuchyní, vaří výhradně z čerstvých surovin, které si osobně vybírají. Pro jehněčí maso v prvotřídní biokvalitě jezdí rovnou k chovatelům z Bílých Karpat, vyzrálé lokální hovězí, biovepřové a venkovskou drůbež mají z brněnské zrárny a řeznictví Mikrofarma. Ryby nakupují denně a zelené bylinky, kterými ochutí vaše jídlo, vyrostly přímo na zahrádce restaurace.

Nabídka dne 27. 11. 2015 od 11 do 17 h

La Bouchée na Facebooku

Novinky z La Bouchée

Média o nás

Aktuality

V pátek 27. 11. bude restaurace od 12 do14 h uzavřena

V pátek 27. 11. je z důvodu konání privátní akce provoz restaurace mezi 12. a 14. h uzavřen. Obědové menu podáváme do 12h a poté opět od 14 do 17h.

Přijmeme do týmu kuchaře

Rosteme… a tak přijmeme do naší kuchyně dalšího kuchaře, který je kreativní, cílevědomý, má už pracovní zkušenost a je ochotný tvrdě pracovat.

Nabídka dne

Každý všední i víkendový den pro vás chystáme speciální menu se stejnou péčí, jakou věnujeme naší à la carte nabídce. Čerstvé suroviny z místních zdrojů – často v kvalitě bio a kulinářské umění našich kuchařů dokáží rozpustit pracovní stres opravdu spolehlivě. Nově můžete vybírat dokonce ze tří hlavních chodů a až do 17 hodin!

Nový jídelní lístek

Od pondělí 3. 8. podáváme nové sezonní menu. Přijďte k nám vyzkoušet třeba grilovaného candáta s celerovým fondantem a pyré, shiitake, pak choi a curry omáčkou, kterého vidíte na fotce.

La Bouchée na TripAdvisoru

Milí hosté, ceníme si toho, že jsme vás mohli uvítat v naší restauraci. Pokud se chcete o dojem ze svého gastronomického zážitku podělit s ostatními, připojte svou recenzi na náš profil v celosvětově známém průvodci TripAdvisor.

Aktuální akce

Velká degustační sobota s festivalem Víno z blízka

Do Brna přijedou v sobotu 5. 12. špičkoví vinaři z jižní Moravy, kteří budou svá vína prezentovat v nejkrásnějších brněnských sklepních prostorech. My u toho samozřejmě nebudeme chybět a v salonku naší restaurace bude při této příležitosti hostovat vinařství Sonberk.