Restaurant La Bouchée

Francouzské slovo La Bouchée [labušé] znamená sousto či soustíčko a dalo základ českému výrazu labužník. A jako labužníci si budete určitě připadat i v naší restauraci.

Naši kuchaři, inspirováni francouzskou domácí kuchyní, vaří výhradně z čerstvých surovin, které si osobně vybírají. Pro jehněčí maso v prvotřídní biokvalitě jezdí rovnou k chovatelům z Bílých Karpat, vyzrálé lokální hovězí, biovepřové a venkovskou drůbež mají z brněnské zrárny a řeznictví Mikrofarma. Ryby nakupují denně a zelené bylinky, kterými ochutí vaše jídlo, vyrostly přímo na zahrádce restaurace.

Nabídka dne 28. 5. 2016 od 11 do 17 h

La Bouchée na Facebooku

Novinky z La Bouchée

Média o nás

Aktuality

Získali jsme Certifikát výjimečnosti TripAdvisor

Právě nám přišla z TripAdvisoru tahle zpráva: „S velkou radostí Vám oznamujeme, že zařízení La Bouchee získalo ocenění Certifikát výjimečnosti za rok 2016, a to na základě konzistentně skvělých recenzí, které jste získali na TripAdvisoru.
Přátelé, je to naše společná práce a obrovský dík patří hlavně vám, našim hostům. DĚKUJEME!!!

Přijmeme do týmu kuchaře

Rosteme… a tak přijmeme do naší kuchyně dalšího kuchaře, který je kreativní, cílevědomý, má už pracovní zkušenost a je ochotný tvrdě pracovat.

La Bouchée na TripAdvisoru

Milí hosté, ceníme si toho, že jsme vás mohli uvítat v naší restauraci. Pokud se chcete o dojem ze svého gastronomického zážitku podělit s ostatními, připojte svou recenzi na náš profil v celosvětově známém průvodci TripAdvisor.

Aktuální akce

Slavnosti moře 5.VLNA - JEŠTĚ VĚTŠÍ TSUNAMI

Víkend s Ocean48 na Slovaňáku se nezadržitelně blíží, a proto vám s radostí představujeme naši část nabídky:
Argentinské krevety na salátu z fenyklu, avokáda, manga a ředkve, pomerančová majonéza a limetová pěna

Úterý s vinařem: PROQIN

Poznejte tajemství ruční produkce skutečných šumivých vín vyráběných klasickou metodou druhotného kvašení v láhvi, a ochutnejte svěží odrůdové sekty i tichá vína bratrů Prokešů z vinařské obce Velké Němčice. V nádherném prostředí La Bouchée Grilu v Otevřené zahradě, hned za naší restaurací.