Restaurant La Bouchée

Francouzské slovo La Bouchée [labušé] znamená sousto či soustíčko a dalo základ českému výrazu labužník. A jako labužníci si budete určitě připadat i v naší restauraci.

Naši kuchaři, inspirováni francouzskou domácí kuchyní, vaří výhradně z čerstvých surovin, které si osobně vybírají. Pro jehněčí maso v prvotřídní biokvalitě jezdí rovnou k chovatelům z Bílých Karpat, vyzrálé lokální hovězí, biovepřové a venkovskou drůbež mají z brněnské zrárny a řeznictví Mikrofarma. Ryby nakupují denně a zelené bylinky, kterými ochutí vaše jídlo, vyrostly přímo na zahrádce restaurace.

Labužnické obědové menu 31. 10. 2014

La Bouchée na Facebooku

Novinky z La Bouchée

Aktuality

V neděli 2. 11. od 14h bude restaurace uzavřena

Chystáme pro vás nový jídelní lístek a abychom stihli vše dobře připravit, potřebujeme čas. Proto prosíme o pochopení, když v neděli po obědě zavřeme, abychom vás v pondělí mohli překvapit čerstvými podzimními lahůdkami.
Děkujeme a těšíme se!

Přijmeme do týmu kuchaře

Rosteme… a tak přijmeme do naší kuchyně dalšího kuchaře, který je kreativní, cílevědomý, je ochotný tvrdě pracovat, není mu cizí angličtina a vlastní alespoň jednu knihu světového šéfkuchaře (v originále).

MIKROFARMA - brněnská zrárna a řeznictví s úctou k masu

V restauraci La Bouchée sedmým rokem spolupracujeme s vybranými farmáři, kteří dělají svoji práci srdcem a naši kuchaři denně ověřují kvalitu jejich produkce. Rozhodli jsme se zpřístupnit tyto své zdroje širší veřejnosti a zároveň znásobit potenciál jejich kvalitního masa ještě navazujícím procesem zpracování v nové zrárně a řeznictví Mikrofarma, které jsme pomáhali v Brně vybudovat.

Aktuální akce

Svatomartinské hody v La Bouchée

Svátek svatého Martina se přiblížil a s ním také posvícenské speciality a jiskrné Svatomartinské víno v La Bouchée.

Letos jsme pro vás opět získali vynikající surovinu – biohusy z venkovního domácího chovu, takže se máte opravdu na co těšit!

Degustační večer La Bouchée & Mikrosvín Mikulov

Připravujeme pro vás speciální večer snoubení jídla a vína. Info již brzy zde.