Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu | Přejít k vyhledávání

Nouvelles

Představení nového menu & Křest našeho pinotu Daniel’s reserve 2017

ČTVRTEK 18/6 od 18 h / zahrádka a bistro La Bouchée Gril / Běhounská 18

————————————————————
Save the date! 👉Slavíme narozeniny – buďte u toho s námi!
————————————————————

👨‍🍳Tým doplnili kuchaři, za kterými je radost se vracet – na večírku bude možné ochutnat průřez novinek z Menu v degustačních tapas porcích.

🍷Z našeho úhlavního spřáteleného vinařství Stapleton & Springer, které patří na Moravě mezi 🔝, přijede osobně Tomáš Springer pokřtít druhý ročník pinotu ze své produkce, který nese naše logo a osobně jsme plnili každou lahev téhle limitky 💪💪👌❤️❤️Budete první, kdo tohle víno ochutná!

Podrobnosti odhalíme postupně, SLEDUJTE NÁS!

REZERVACE VŘELE DOPORUČUJEME 😉😁  +420 605 520 339

 

Koho to vlastně spolu s vámi křtíme? 🤔 Mrkněte na RODOKMEN:

Rodiče vína s naším logem mají dvě příjmení –⁠–⁠–⁠–⁠⟩ STAPLETON & SPRINGER
************************
Rodina Stapleton žije v USA a rod Jaroslava Springera na jižní Moravě v Bořeticích. Jelikož se révě na Manhattanu nedaří, raději ji pěstují na starých viničních tratích na Moravě 😁 🍇🍇🍇🍇🍇 Na té „naší“ – Čtvrtě, sázeli víno už Římané. Písemné doklady o vinicích v Bořeticích pocházejí z roku 1222 a předkové Springerů vinaří od r. 1807 – aktuálně třináctým rokem v BIO režimu. To jde, ne? 😉

🍷🍷🍷V lahvi Daniel’s reserve najdete starobylou odrůdu révy – PINOT NOIR, HISTORICKÝ BURGUNDSKÝ KLON s číslem 115. Z výtečného roku 2017, s elegantní chutí s nádechem třešní a jahod i příjemnou tříslovinou, kterou zakulatil rok zrání v dřevěných sudech. A s parádním alk. 12,5.

💪💪💪Každou ze 300 lahví limitované edice – DOSTUPNÉ POUZE v La Bouchée ‼️ jsme osobně plnili a ve čtvrtek vám první z nich s obrovskou radostí také sami otevřeme ❤️